4 sposoby na promienny wygląd i gotowość na słońce

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak możesz wyglądać promiennie i być gotowa na słońce? To dość powszechne u dziewcząt, że próbują się opalać przez jeden dzień, a następnie chowają się w cieniu i czerwienieją w ciągu następnych kilku godzin.

Ale jestem pewna, że jeśli zastosujesz się do poniższych wskazówek, uzyskasz pożądane rezultaty.

1. Używaj dobrego filtra przeciwsłonecznego

Trochę ekspozycji na słońce może dać Ci złoty blask, ale zbyt wiele może sprawić, że Twoja skóra pojawi się czerwony i plamisty. Więc, użyj kremu z filtrem, który ma SPF 15 do 30.

2. Stosuj krem z filtrem przez co najmniej 15 minut przed wyjściem na słońce.

Noszenie filtra przeciwsłonecznego przez 15 minut może zapewnić Ci współczynnik ochrony przeciwsłonecznej na poziomie 90 do 95 procent. Tak więc, jeśli idziesz na plażę lub basen, zaleca się, aby nosić krem z filtrem przez minimum 15 minut przed wejściem do wody.

3. Wykonuj cotygodniową pielęgnację twarzy

Cotygodniowa twarz to świetny sposób, aby pozbyć się trądziku, a także utrzymać skórę nawilżoną i świecącą. Dobra twarz obejmuje oczyszczanie, złuszczanie i stosowanie serum do twarzy.

4. Używaj odpowiedniego podkładu

Większość kobiet wybiera podkład, który ma kremowy i kryjący charakter. Nie jest jednak konieczne, że tylko kremowy podkład pomoże Ci uzyskać pożądany blask. Możesz również użyć matowego podkładu, aby uzyskać świetlisty wygląd.

Wnioski:

Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy, aby wyglądać promiennie i lśniąco. Zastosuj się do wyżej wymienionych wskazówek, aby uzyskać pożądane rezultaty.