7 prostych sposobów na pozbycie się zaskórników

Kiedy mówimy o poradach i sztuczkach kosmetycznych, pierwszą rzeczą, która przychodzi nam do głowy jest pozbycie się zaskórników. Jeśli masz ciemne kręgi pod oczami lub trądzik na twarzy, to musisz przeczytać ten artykuł, ponieważ pomoże Ci on pozbyć się zaskórników.

Zaskórniki są martwe komórki, które są gromadzone na twarzy i ciele, a kiedy je dostać, a następnie będzie to zrobić wygląd nieatrakcyjne i starsze. I aby pozbyć się tego problemu musisz przestrzegać kilku skutecznych wskazówek.

1) Zastosuj miód:

Miód jest najlepszym rozwiązaniem, aby pozbyć się zaskórników. Jest to naturalne lekarstwo i ma wiele innych korzyści, jak również. Miód jest bogaty w właściwości antybakteryjne i to pomoże Ci oczyścić skórę, a także będzie utrzymywać się nawilżona przez dłuższy okres czasu.

Wymieszaj równe ilości miodu i soku z cytryny, a następnie nałóż go na twarz na 15 do 20 minut. Umyć twarz z letnią wodą.

2) Użyj mleka:

Mleko jest również niesamowite narzędzie, aby pozbyć się zaskórników. Głównym powodem, dla którego warto używać mleka jest to, że będzie utrzymywać cię w stanie nawilżenia przez dłuższy okres czasu.

3) Sok z cytryny:

Sok z cytryny jest najlepszą rzeczą, aby pozbyć się zaskórników. Ma naturalne kwasy, które pomogą Ci oczyścić skórę.

4) Scrubbing:

Aby pozbyć się zaskórników musisz wyszorować skórę za pomocą peelingu. Możesz zrobić to proste, mieszając jedną łyżkę sody oczyszczonej i jedną łyżkę soli. Teraz dodaj do tego wodę i wymieszaj je.

Teraz nałóż tę pastę na twarz i pozostaw ją na 20 minut. Po tym czasie, umyć twarz zimną wodą.

5) Olejek z drzewa herbacianego:

Olejek z drzewa herbacianego jest również jednym z najlepszych rzeczy, które mogą być stosowane w celu pozbycia się zaskórników. Można zastosować go bezpośrednio na twarzy i delikatnie masować przez 15 do 20 minut. Następnie spłukać letnią wodą.

6) Apple Cider Vinegar:

Ocet jabłkowy cydr jest jednym z najbardziej skutecznych środków domowych. Aby go użyć, weź jedną łyżeczkę octu jabłkowego i wymieszaj go z dwiema łyżkami wody.

Zastosuj tę mieszaninę na twarz przez 10 do 15 minut, a następnie spłukać wodą.

7) Egg White Mask:

Maska z białek jaj jest jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się zaskórników. To da swoją twarz blask, a także będzie utrzymywać się nawilżona przez dłuższy czas.

Weź białko jajka i wymieszać go z kilkoma kroplami gliceryny. Nałóż tę mieszankę na twarz i delikatnie masuj przez 10 do 15 minut.